חשמל חכם אלחוטי

//חשמל חכם אלחוטי

חשמל חכם אלחוטי

חשמל חכם אלחוטי

בית חכם

כיום עוד ועוד אנשים בוחרים בלהכניס את מערכות הבית החכם לביתם ולראות כיצד הם מצליחים לשדרג את חייהם באיכות ובנוחות מירבית.

מערכת הבית החכם למעשה מסייעת לכל אחד לשלוט בכל או בחלק ממכשירי החשמל שבבית שלו בהיעדרו ובהימצאו בבית מבלי ללחוץ עליהם באופן ישיר. למעשה מדובר על חשמל חכם אלחוטי אשר מתחבר באמצעות נקודה ומשדר אל אפליקציה בטלפון החכם המאפשר שליטה מרחוק בכל המכשירים אשר מחוברים לנקודה האלחוטית.

ליד כל מכשיר חשמלי שנבחר כי יתחבר למערכת מחברים מתגים ובכך כל המערכת מתקשרת בצורה מירבית ופונקציונאלית.

אין ספק כי מדובר במשהו שאף אחד לא היה חושב שיכול לקרות לפני 20 שנה או יותר וכמו שאנחנו רואים בסרטונים או מערכונים לפני עשרות שנים, ייתכן כי זה חלק מהדברים שנאמרו כי יהיו ב'עתיד' כמשהו עתידני וחדשני. אכן העתיד כבר כאן וכל אחד יכול ליהנות ממערכת בית חכם ולהצליח לשלוט בתריסים, באורות, בדוד המים, במזגנים ובאמצעי חימום אחרים לפני שהם מגיעים לבית או בהיעדרויות ממושכות.

חברת אום – מערכת בית חכם

חברת אום הינה חברה להתקנת מערכות בית חכם ומציעה לכם מגוון מסלולים ואפשרויות נוחות ואטרקטיביות לבחור את המסלול המועדף והמתאים לכם במיוחד.

ליצירת קשר עוד היום עם החברה תוכלו לחייג לטלפון שמספרו 077-502-6007 ולקבל מידע נוסף אודות השירות, ההתקנה, המחירים והמערכות השונות.

ליצירת קשר לחצו כאן

או חייגו 077-5026007

לפרטים נוספים לחצו כאן
By | 2017-08-30T10:16:35+00:00 דצמבר 18th, 2016|מאמרים|0 תגובות